Melancholia & pierwsza jesienna stylizacja Glam Girl

IMG_2389 IMG_2390 IMG_2391

Nieplanowanie wolne niedzielne popołudnie? Biorę z dobrodziejstwem inwentarza! Po ponad tygodniowym chorowaniu „w czterech ścianach” zarówno Glam Girl jak i mnie samej, cisza ma dźwięk. Jest tykaniem zegara, szczekiem psa za oknem, stukiem krzesła u sąsiadów. Trochę jak w filmie „August Rush”… Myślę sobie: „Lubię tę ciszę!”. Z muzyką tylko w głowie. Bez brzdęku „kolorowego pudełka”. Bez towarzystwa, nawet ukochanego. Taka chwila dla złapania równowagi, dla wyrównania oddechu i dla nastrojenia się pozytywnie. Niezwykle rzadka cisza, która koi i uspokaja. Pomaga zebrać myśli i porządkować zadania.
Na co dzień raczej jej nie ma. Jest ulotna i płochliwa. Chowa się w kieszeni twojego dziecka i nie wychyla się nawet na chwilę. Są dni, że nawet się o niej nie pamięta. Nie szuka jej, nie potrzebuje. Minuta za minutą, godzina za godziną, dzień za dniem… Pstryk i tydzień minął. Zaglądasz w kalendarz, zdziwienie wielkie, już koniec niedzieli?
„(…)odetchnij popatrz
spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju
i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz” J.Twardowski

Melancholijny nastrój i jeszcze bardziej melancholijna Glam Girl w jesiennej już, sportowej stylizacji:*

IMG_2446 IMG_2444 IMG_2441 IMG_2437 IMG_2434 IMG_2427 IMG_2420 IMG_2418 IMG_2416 IMG_2412 IMG_2411 IMG_2407 IMG_2401 IMG_2400 IMG_2398 IMG_2394 IMG_2392

Stylizacja: bluza tunika: Zara Kids, spodnie dresowe: Zara Kids, buty sportowe: New Balance, gumka do włosów: Manufaktura Pomponów, spinka do włosów: Coccodrillo, podkoszulka: Coccodrillo, bransoletka: Atelier Kate

Powyższa stylizacja pochodzi z aktualnych kolekcji odzieżowych. Jeśli Wam się podoba, biegnijcie na zakupy! Pompony i biżuterie zamawiajcie przez Facebooka!

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Melancholia & pierwsza jesienna stylizacja Glam Girl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s