O nas

 „If you can dream it, you can do it!” Walt Disney

Glam Girl, lat 5: modelka, aktorka, autostylistka, tancerka – jednym zdaniem: urodzona artystka! The Mother: fotografka, stylistka, redaktorka, pedagog, od niedawna blogerka, a nade wszystko fanka swojej Glam Girl !

IMG_0341.jpg

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy:

  • Brandy modowe – Glam Girl z radością i wdziękiem może promować odzież dziecięcą, zarówno popularne marki, jak i oryginalne, autorskie kreacje tworzone przez projektantów.Jako modelka dziecięcej agencji reklamowej Andy Max każdego dnia poszerza swoje portfolio o nowe doświadczenia, nie tracąc przy tym dziecięcej świeżości i beztroski.
  • Blogerów i autorów – jesteśmy otwarte na szeroko pojętą współpracę – obustronne polecanie treści, wspólne akcje promocyjne, wspólne projekty itp. Obecnie współpracujemy m.in. z serwisem: Czytoczary.pl
  • Dzieci i rodziców chętnych do uczestniczenia w sesjach zdjęciowych, modowych stylizacjach i GlamGirl-morowych projektach, których efekty publikowane będą na stronie https://glamgirlandmore.wordpress.com/
  • Reklamodoawców – blog jeszcze raczkuje, ale z dnia na dzień powiększa swoje audytorium. Dzięki współpracy i umieszczanym u nas reklamom na pewno zyskają obie strony. Na początek proponujemy atrakcyjną współpracę barterową.

Zapraszam do kontaktu: glamgirlandmore@gmail.com

 

Polityka prywatności

Jako autor fotografii i tekstów zamieszczanych na blogu, posiadam prawa autorskie do wszystkich materiałów. Prawa autorskie zastrzeżone. 

Categories MY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s